SMI Logo

Register for Course

Nov

25th

to

Dec

4th

English
Slovak - slovenčina

Kairos Bratislava

Timezone: Europe/Bratislava (CET)

Kurz Kairos je vhodný pre kresťanov všetkých vekových kategórií, ktorí chcú brať Božie poslanie vážne a hľadať praktické spôsoby, ako sa aktívne podieľať na napĺňaní Božieho plánu. Kurz Kairos nie je klasický misionársky kurz. Budeme študovať Starú a Novú zmluvu a zistíme, o čo skutočne Bohu ide a čo to má s nami spoločné. Mnohí účastníci po absolvovaní kurzu povedali: "Teraz mi Biblia dáva zmysel a spoznal som svoje miesto v Božom pláne." Tento kurz sa prednáša vo viac ako 100 krajinách sveta, v 30 rôznych jazykoch.

When:

Veľmi som sa tešil, že sa konečne udeje tento kurz v Bratislave, ale kvôli malému počtu prihlásených a zhoršujúcej sa pandemickej situácii na Slovensku, musím Kairos v Bratislave presunúť na iný termín. Zatiaľ si prosím rezervuj tento dátum: 24-26.2. a 3-5.3. Veľmi ma to mrzí, lebo toto je už druhýkrát keď sa Kairos v Bratislave ruší, ale dôverujem Bohu, že On má pripravený kairos čas pre Bratislavu. Teším sa na teba na prelome februára a marca. za tím Simply Mobilizing Slovensko Roman Lacho

Where:

Námestie 1. mája 1, 811 02 Bratislava

What to bring:

More Information:

Kurz v prezenčnej forme je vzhľadom na COVID-19 obmedzenia prístupný pre kompletne zaočkovaných. Pre ostatných bude kurz prístupný cez Zoom s materiálmi v PDF forme. Linka na zoom a materiály budú zaslané po úhrade registračného poplatku. brožúra o kurze - bit.ly/brozura-ba; linka na propagáciu - bit.ly/kairos-ba S Vašimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním registračného formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. My sa zároveň zaväzujeme, že Vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadom organizácie kurzov SIMPLY MOBILIZING SLOVENSKO a nebudú poskytnuté žiadnym tretím stranám.

Cost: $30

Poplatok 30€ zahŕňa učebnicu, dve brožúry a certifikát. Uhraďte ho na misijný účet SK1411000000002621481512 s poznámkou - Kairos: meno priezvisko.

Registration Deadline:

Nov 25, 2021 12:00 AM Europe/Bratislava (CET)


Registration is closed.